Mag Moneybird cookies plaatsen? Met deze cookies kunnen wij je website bezoek analyseren en verbeteren. Meer informatie vind je in onze cookieverklaring.

Vacature: Designer gezocht!

Update 20 februari: we hebben ondertussen twee personen aangenomen die ons team versterken als interaction designer en grafisch ontwerper. Solliciteren op deze positie is niet meer mogelijk.

Goede software is de kern van ons bedrijf. Eenvoudige software bouwen lijkt eenvoudiger dan het is, goede user interactie en design is hier cruciaal in. We hebben ambiteuze plannen en zijn daarom op zoek naar een designer die ons team komt versterken.

Je werkt als designer nauw samen met de software engineers om de Moneybird applicatie vorm te geven. We werken aan kleine iteraties om Moneybird continu te blijven verbeteren, maar durven ook groot te denken voor de toekomst.

Als designer ondersteun je bij prototypes, bouw je UI componenten en ontwerp je onderdelen van onze website. Op alle vlakken staat de gebruikerservaring voorop, je kunnen identificeren met onze doelgroep is daarom een pre. We verwachten dat je vaardig bent met schets/mock-ups tools, je weg kunt vinden in bijvoorbeeld Photoshop en je prototypes kunt omzetten naar HTML en CSS.

We zoeken jou als je parttime of fulltime beschikbaar bent. We geloven in het opbouwen van een robuust team voor de toekomst. Een dienstverband heeft daarom onze voorkeur.

Interesse? Stuur een e-mail naar info@bluetools.nl.

Eenvoudig je boekhouding op orde?

Probeer Moneybird Gratis