Mag Moneybird cookies plaatsen? Met deze cookies kunnen wij je website bezoek analyseren en verbeteren. Meer informatie vind je in onze cookieverklaring.

Terugblik op 2013

Het jaar is bijna ten einde en ook dit jaar heeft Moneybird weer een enorme groei gekend. In dit artikel blikken we daarom terug op een aantal succesvolle gebeurtenissen en mijlpalen die we 2013 hebben bereikt.

Het eerste hoogtepunten van 2013 vond plaats op 13 januari. We maakten toen kenbaar dat na ruim 4 jaar de miljoenste factuur verzonden werd met Moneybird. Het Moneybird-team bestond toen nog uit 7 man, maar begin februari kwam de eerste versterking van 2013. Marieke Claassens zorgt sindsdien als Interaction Designer voor het gebruiksgemak van Moneybird.

Moneybird besteedt al jaren veel aandacht aan support zodat onze klanten goed geholpen kunnen worden als zij vragen hebben. Vanwege de enorme groei van Moneybird hebben we daarom half maart een fulltime supportmedewerkster aan ons team toe kunnen voegen, en beantwoordt Elsbeth Ellenkamp sindsdien met veel plezier al jullie vragen.

Eind maart kondigden we aan onze support ook in het Twents, Haags en Limburgs aan te bieden omdat Moneybird veel waarde hecht om haar klanten op persoonlijke wijze te helpen. Diverse media namen deze berichtgeving over. We kunnen hierdoor terugkijken op een zeer geslaagde 1 april grap.

Op 1 juli nam Elian Krosse zijn toetrede in het Moneybird-team nadat hij succesvol zijn opleiding Informatica had afgerond. Momenteel houdt Elian zich bezig met de verdere ontwikkeling van Moneybird. Mede door deze uitbreiding aan ons team waren we genoodzaakt om een nieuw onderkomen te zoeken voor het Moneybird HQ. Eind juli verlieten we na ruim vier jaar ons kantoor aan de Hengelosestraat en verhuisden we naar onze nieuwe locatie in Het Brouwhuis in Enschede. Op 22 november werd na veel kluswerk ons nieuwe kantoor officieel geopend.

Ondertussen heeft Moneybird op 1 oktober haar vijf jarig jubileum gevierd en mochten we diezelfde maand onze 50.000e gebruiker begroeten. Niet alleen qua gebruikers groeide Moneybird dit jaar, ook het aantal facturen dat dagelijks werd verzonden groeide snel. Op 13 december, 11 maanden nadat de miljoenste factuur werd verzonden, werd alweer de tweemiljoenste factuur verzonden.

Moneybird v2.0 - Coming in 2014

In oktober kondigden we aan dat er in 2014 veel gave dingen gaan gebeuren. Het Moneybird-team is op dit moment hard aan het werk om dit te realiseren. Wanneer dit exact gaat gebeuren kunnen we nog niet verklappen omdat we eerst alle puntjes op de I willen zetten. We zullen in 2014 hard verder werken en kunnen niet wachten om jullie het resultaat te laten zien!

Als eerste op de hoogte van alle nieuwe ontwikkelingen? Volg ons op Twitter, LinkedIn of like onze Facebook pagina, zodat je altijd op de hoogte bent van het laatste nieuws!

Fijne feestdagen!

Namens Moneybird wensen wij iedereen fijne feestdagen en veel voorspoed met ondernemen in 2014.

Eenvoudig je boekhouding op orde?

Probeer Moneybird Gratis