Mag Moneybird cookies plaatsen? Met deze cookies kunnen wij je website bezoek analyseren en verbeteren. Meer informatie vind je in onze cookieverklaring.

Vacature: Data Analyst

We zijn op zoek naar een data analyst ter versterking van ons team. Als data analyst vind je het geweldig om met getallen en statistieken bezig te zijn. Uit de grote hoeveelheid gegevens in Moneybird weet je de belangrijke informatie te halen zodat we nog betere keuzes kunnen maken.

Je ziet het als een uitdaging om antwoord te geven op vragen zoals:

  1. “Hoeveel klanten zijn nog actief na 6 maanden?”
  2. “Heeft de recente aanpassing aan het product ook het gewenste resultaat opgeleverd?”
  3. “Welke onderdelen van de software zijn het meest populair bij betalende klanten?”

Je bent in staat om dit soort vraagstukken zelf te formuleren. Om antwoord te geven op deze vragen zul je moeten bepalen welke informatie er verzameld moet worden en hoe we de informatie inzichtelijk kunnen presenteren. Het is je taak om de rest van het team input te geven om de software nog beter te laten aansluiten bij de wensen van onze klanten. Je hebt minimaal een aantal jaar ervaring met het oplossen van dit soort problemen en kunt zelfstandig overweg met de tools die je daarvoor nodig hebt.

Facturen betalen

Bij Moneybird werken we aan de toekomst van administraties van bedrijven. Dit doen we in een klein en enthousiast team in Enschede. Voor een algemene indruk van ons team verwijzen we je graag naar onze vacature pagina.

We komen graag met je in contact om verder te praten over de toekomst! Je kunt je CV mailen naar support@moneybird.com

Update: Deze vacature is inmiddels vervuld.

Eenvoudig je boekhouding op orde?

Probeer Moneybird Gratis